Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /usr/home/martaturska/domains/martaturska.pl/public_html/wp-content/themes/mariana-handmade/includes/lists.php on line 422 Matka Polka, jak przeżyłam nakłuwanie twarzy? Dermapen! - Marta Turska - kandydatka na posłankę
Featured Video Play Icon

Matka Polka, jak przeżyłam nakłuwanie twarzy? Dermapen!

Jestem pewna, ze wiele osób nie ma pojęcia co to dermapen;-) sama pierwszy raz o tym zabiegu usłyszałam niedawno od mojej kosmetolog Abigail Laskowskiej.

Dermapen to zabieg polegający na nakłuwaniu skóry mikroigłami, w efekcie poprawia się jej jakość, jest nawilżona, bardziej napięta i promienna.

Mnie nie trzeba długo namawiać do takich rzeczy;-) pomimo, ze cholernie boje się igieł, postanowiłam sprawdzić czy faktycznie to działa. Dermapen najlepiej powtórzyć kilka razy, ja już mam 2 zabiegi za sobą i ostatni za 2 tygodnie.

Przed pierwszym zabiegiem dermapen Abi 3 razy zrobiła mi peeling migdałowo cytrynowy w połączeniu z glikolowym (w tygodniowych odstępach). Już po tych peelingach moje policzki były gładkie jak pupcia niemowlaka;-)

Przez zabiegiem Abi posmarowała moja twarz kremem znieczulającym, wiec praktycznie nic nie bolało. Może troszkę w okolicy czoła i oczu, tam Abi intensywniej pracowała nad mimicznym zmarszczkami.

Po zabiegu skóra była czerwona i nie wyglądała dobrze. Dlatego taki zabieg warto zaplanować na piątkowy wieczór 😉

Efekt zobaczyłam już następnego dnia po zabiegu. Skóra była zdecydowanie bardziej nawilżona, gładka i promienna. Po drugim zabiegu widzę, ze spłyciły się zmarszczki wokół oczu oraz bruzda pomiędzy brwiami, moje czoło jest gładsze i zniknęły przebarwienia! Jestem naprawdę pod wrażeniem.

Efekt jest imponujący! I nie jest potrzebny botoks 😉